czwartek, 9 grudnia 2010

Post Pierwszy

Od dawna zbieram się w sobie na tego PIERWSZEGO posta.. lubie pisać dużo i o wszystkim.. i nawet czasem ładnie i składnie... ale zawsze mam ten sam problem: JAK ZACZĄĆ? nigdy nie przychodzi mi do głowy nic genialnego.. a jak już przyjdzie, to nachodzi mnie drugi problem :) ŻEBY SIĘ ZABRAĆ ZA TO :) i zwykle zanim się za owo coś zabiorę, wylatuje mi z głowy pomysł jak zacząć.. masłomaślane.

ALE !
za każdym razem kiedy wejdę na jednego z waszych zaczarowanych blogów to dostaję takiego motywującego kopa, że aż chcę coś sama wyczarować. Do tego napędzają mnie wszelkie Werandy i inne Country które moja mama namiętnie kupuje :) i programy typu DOMO i DiscoveryChannel: Wielkie Projekty, gdzie pokazują moje wyśnione cuda..
Kilka miesięcy temu zachwycając się kolejnym drewniano-ślicznym domkiem w Werandzie Country natknęłam się na adres bloga pani zielono-czółnowej i wsiąkłam w blogi całkowicie.. uwielbiam też Bieszczadzkie widoki, szum morza, brzeg jeziora, stare drewniane poddasza, strychy pełne skarbów, wiochy na odludziach, flohmarkty, phle targi i inne targi staroci oraz wszelkie cuda wyczarowane igłą i nitką, młotkiem, klejem, pędzlem, szlifierką czy aparatem.
Gdy tak buszuję po waszych blogach, utwierdzam się w przekonaniu, że nie musimy pędzić razem z resztą świata w jakimś wyścigu do nikąd, możemy tworzyć swoje życie w niepowtarzalny sposób, zamiast kupować gotowce.

Marzę o drewnianym domku z wieeeelką działką na odludziu.. Tam będę mięc swoje ranczo. Konie, psy, koty, dzieci, kury :) i mase wszelkiego rodzaju staroci i najniepotrzebniejszych i najniezbędniejszych cosiów.

Na razie mam już Męża i pare skarbów z flumarktów. Na początek nawet nie źle :)
A na blogu będę opisywać swoje postępy w dążeniu do powyższego celu (i tych pomniejszych po drodze też)

Buziaki,
Sikorka

2 komentarze:

  1. Cieszę się,że dołączyłaś do blogujących.Mnie wessał, ten świat również za sprawą Zielonego czółna a sikorki ( wszelakie) lubię pasjami:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja przygoda z blogami zaczęła się także od Weranda Country i Green canoe ale na własny blog jeszcze się nie zdobyłam.Życzę wszystkiego dobrego.Ela

    OdpowiedzUsuń